(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-11 14:15

Rower - dostawka do wózka inwalidzkiego MNIEJSZE OD zwykłego roweru

(Nr 2372144)

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1032.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiutki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu bądź kupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto odkręcić oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się ulokować w osobnych, małych pudełkach bądź osłonić kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców zabezpieczających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Schießrainweg 22, Weil der Stadt, 71263, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, 31-234, Polska

Termin elastyczny