(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower dziecięcy trójkołowiec (Nr 8172521)

Waga
Sztuk
Rower dziecięcy trójkołowiec
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
184 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Nowy Targ

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Gliwice

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki rower warto zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub kupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się poodkręcać i usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej ulokować w odrębnych, małych kartonach lub osłonić wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające części takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się osłonić gazetami bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów ochraniających rower.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.