(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower dziecięcy z kołami 20 cali. Owinięty w folię bąbelkową (Nr 5899163)

Rower dziecięcy z kołami 20 cali. Owinięty w folię bąbelkową

Waga w kg (łączna):

10

Dystans: 1936.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Nantwich

Od 6 mar 2020 do 13 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 13 mar 2020 do 28 mar 2020


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower należy zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź kupić właściwy karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba zdemontować i ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu warto umieścić w osobnych, małych kartonach czy też osłonić kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby lub przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców zabezpieczających paczkę.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.