(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower Electra Vintge (Nr 4306641)

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

18.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 598.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Połczyn-Zdrój

Od 1 maj 2019 do 3 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Pszczyna

Od 6 maj 2019 do 7 maj 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to maszyny, które zwykle można znaleźć w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się również na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt sportowy jest ciężki i trudno przetransportować go samemu.

Sprzęt treningowy powinien być odpowiednio zapakowany oraz osłonięty w trakcie przewozu. Dobrą praktyką będzie wziąć oryginalne kartony. Jeśli urządzenie może łatwo ulegnąć uszkodzeniu, należy zastosować do zabezpieczenia takie materiały jak: pudełka, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go rozkręcić oraz zabezpieczyć wszystkie części oddzielnie - głównie, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny wewnątrz pudła – zadbajmy więc o to, aby niezapełnione obszary w paczce zapchać materiałami czy też styropianem. Rzeczy nie powinny przesuwać się w środku kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego rzutuje odcinek między adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, waga i wymiary, jak również liczba egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 PLN. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 PLN.