(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower elektryczny (Nr 6372340)

Waga w kg (łączna):

30

Dystans: 1937.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Duns

Od 25 lip 2020 do 28 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić pasujący karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części jednośladu przydałoby się umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie warto osłonić makulaturą albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli postanowimy zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców chroniących jednoślad.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.