(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower elektryczny e-line (Nr 8024041) Pilne

Waga
Sztuk
Rower elektryczny e-line
30 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
1002 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Antwerpen

Od 10 wrz 2021 do 17 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Straduń

Od 10 wrz 2021 do 22 wrz 2021


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, gdy transportujemy nowiutki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła albo kupić stosowny karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru najlepiej ulokować w oddzielnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące części takie jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu opłaca się osłonić papierem albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów zabezpieczających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.