(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower elektryczny, zlozony x 1 , male wymiary (Nr 6744654)

Waga w kg (łączna):

17

Dystans: 1466.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Oksford

Od 25 paź 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Środa Wielkopolska

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania lub nabyć stosowny karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej ułożyć w odrębnych, małych pudełkach bądź osłonić fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części takie jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle opłaca się osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów osłaniających paczkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.