(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 17:40

Rower, ewentualnie z sakwami. Rower możliwy do spakowania w karton o wymiarach 110x20x80cm

(Nr 3007320)

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2352.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

30 sie 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny