(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-22 20:32

Rower gorski (Nr 2998324)

Rower gorski

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 203.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowy jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania albo kupić pasujący karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu warto osadzić w oddzielnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle warto osłonić gazetami albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców osłaniających rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 28 lip 2018 do 4 sie 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Sławno

Termin elastyczny