(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower górski MTB (Nr 8070314)

Waga
Sztuk
Rower górski MTB
16 kg
1
Łączna waga:
16 kg
Dystans
926 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Hebertshausen

Od 2 paź 2021 do 17 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 2 paź 2021 do 24 paź 2021


Transport rowerów

Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak transportujemy nowy jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania czy też zakupić taki karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle warto zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru przydałoby się osadzić w odrębnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie należy zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców osłaniających rower.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.