(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-26 09:14

Rower górski złożony 26 cali (Nr 2752212)

Rower górski złożony 26 cali

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 443.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu czy też kupić pasujący karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby albo przerzutki należy osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie warto osłonić papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów zabezpieczających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

30 maj 2018

Adres i termin dostawy

Szczecinek, Polska

1 cze 2018