(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower holender (Nr 8029509)

Rower holender
Waga
Sztuk
Rower holender
22 kg
1
Łączna waga:
22 kg
Dystans
1607 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Sopot

Od 23 wrz 2021 do 25 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, England, London

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower warto pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo kupić stosowny karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru warto ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić kawałkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić gazetami czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw chroniących paczkę.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.