(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-07-25 10:27

Rower męski plus człowiek (Nr 3010088)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 598.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to przyrządy, które zwykle można znaleźć na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się również między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy jest ciężki oraz z trudem można przetransportować go na własną rękę.

    Sprzęt sportowy musi być należycie spakowany i zabezpieczony w trakcie przewozu. Dobrą praktyką będzie użyć oryginalne pudła. Jeżeli sprzęt może łatwo ulegnąć defektowi, bezpiecznie jest zastosować do ochrony takie surowce jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, należy go zdemontować i zapakować wszystkie elementy osobno - szczególnie, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy wewnątrz skrzyni – postarajmy się wobec tego o to, żeby niezapełnione przestrzenie w paczce zapchać gazetami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się w środku kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego przyczynia się trasa między adresem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, ciężar i wielkość, jak również ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 PLN. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 PLN.

Adres i termin nadania

Władysławowo, 84-120, Polska

Od 9 sie 2018 do 11 sie 2018

Adres i termin dostawy

Trzebinia, 32-540, Polska

Termin elastyczny