(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rower mtb (Nr 7664079)

Rower mtb
Waga
Sztuk
Rower mtb
18 kg
1
Łączna waga:
18 kg
Dystans
2775 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Santiago De Compostela

10 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła albo zakupić taki karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu warto odkręcić i ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów zabezpieczających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.