(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 22:55

Rower nie zapakowany

(Nr 3003488)
Rower nie zapakowany

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 1803.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę na transport rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowy jednoślad warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub kupić pasujący karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach bądź osłonić fragmentami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a także terminu wykonania przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Southampton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cerekiew, 26-652, Polska

Termin elastyczny