(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-04 07:59

rower + paczka

(Nr 2254710)
rower + paczka

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 931.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania bądź kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się poodkręcać i zdjąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru najlepiej ułożyć w oddzielnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby bądź przerzutki należy osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle należy zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie surowców zabezpieczających paczkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Gießen, Niemcy

Od 15 sty 2018 do 26 sty 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny