(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-07-24 17:00

Rower,paczki

(Nr 1920139)
Rower,paczki

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1311.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

498 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-07-2017, 13:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-02 do 2017-08-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

odbor piątek rano dostawa sonbota jeżeli waga do 50 kg

Cena (zawiera VAT): 498 zł

Wiadomości:

499 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 23:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-07-27

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 499 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówkibardzo istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń można napakować kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Polkowice, Polska

28 lip 2017

Adres i termin dostawy

London, United Kingdom

Termin elastyczny