(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

rower Riksza 3kolowy (Nr 4131038)

Waga w kg (łączna):

50

Dystans: 1286.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Romford

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowy jednoślad należy zachować go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu lub nabyć właściwy karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle trzeba zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto osadzić w oddzielnych, mniejszych kartonach albo osłonić fragmentami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu trzeba osłonić gazetami albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów chroniących przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.