(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower riksza z zabudowa (Nr 6085517)

Waga w kg (łączna):

200

Dystans: 267.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Konin

8 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Malbork

12 maj 2020


Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad warto zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź nabyć taki karton w supermarkecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się umieścić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle należy osłonić gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Kiedy postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw osłaniających rower.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.