(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower stary cruiser (Nr 8062240)

Waga
Sztuk
Rower stary cruiser
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
855 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Mannheim

Od 28 wrz 2021 do 17 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 28 wrz 2021 do 24 paź 2021


Transport rowerów

Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też zakupić taki karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy poodkręcać oraz usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu dobrze będzie ułożyć w odrębnych, małych kartonach albo osłonić fragmentami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw osłaniających paczkę.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.