(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-11-26 16:22

Rower trekkingowy

(Nr 1455672)

Waga w kg:

15.00

Dystans: 1820.40 km

Informacje dodatkowe:

nie znam niestety wagi roweru

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 14:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-11-29

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (1)

szybkoPL-UK
27-11-2016, 14:05
Rower musi byc w kartonie. Odbior po statek tygodnia i dostawa na weekend. Pozdrawiam

600 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 16:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-05 do 2016-12-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2016-12-01, 10:00

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na transport rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła czy też zakupić odpowiedni karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się odkręcić i zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu najlepiej umieścić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby albo przerzutki należy osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu trzeba osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców osłaniających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Hukowicze, 17-207

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Erith, DA8 1PT

Termin elastyczny