rower trekkingowy x 2 (Nr 7683442)

rower trekkingowy x 2
Waga
Sztuk
rower trekkingowy
20 kg
2
Łączna waga:
40 kg
Dystans
133 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Wisła

5 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zakopane

Od 5 sie 2021 do 5 wrz 2021


Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła bądź kupić stosowny karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać i ściągnąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru najlepiej ułożyć w odrębnych, mniejszych pudełkach lub osłonić kawałkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby albo przerzutki należy osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu opłaca się osłonić gazetami czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Jeżeli postanowimy zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów chroniących przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.