(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-24 16:11

rower trójkołowy dla dorosłych (Nr 2746040)

Waga w kg (łączna):

26.00

Dystans: 498.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła lub kupić odpowiedni karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu warto zdemontować i ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, małych kartonach czy też osłonić kawałkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto osłonić papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw ochraniających rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Łomianki, 05-092, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jastarnia, Polska

Termin elastyczny