(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower trójkołowy z Poddębice do Niepołomice (Nr 4593089)

Waga w kg (łączna):

40

Dystans: 358.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Poddębice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Niepołomice

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki rower warto pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu czy też zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle opłaca się poodkręcać oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach bądź osłonić fragmentami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle trzeba osłonić papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.