(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower w pudełku (Nr 6073324)

Rower w pudełku

Waga w kg (łączna):

20

Dystans: 2375.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Dundee

Od 6 maj 2020 do 13 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, kiedy przewozimy nowy rower należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba zdemontować i usunąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu warto ulokować w oddzielnych, małych kartonach albo osłonić kawałkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.