Rower x 2 (Nr 6533331)

Rower x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Rower
120 x 30 x 90 cm 35 kg 1
Rower
120 x 30 x 90 cm 35 kg 1
Łączna waga: 70 kg
Dystans: 2261 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 1 lut 2021 do 13 lut 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Attyka, Ateny

Od 8 lut 2021 do 15 lut 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, warto wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).