(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 14:17

Rowery

(Nr 3000828)
Rowery

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1175.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki rower warto pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź kupić stosowny karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu warto ulokować w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw ochraniających paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Deventer, Holandia

Od 27 lip 2018 do 30 lip 2018

Adres i termin dostawy

Zwoleń, 26-700, Polska

1 sie 2018