(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

rowery (Marbella Spain --> Bielsko-Biała Poland) x 3 (Nr 7999104)

rowery (Marbella Spain --> Bielsko-Biała Poland) x 3
Waga
Sztuk
rowery (Marbella Spain --> Bielsko-Biała Poland)
28 kg
3
Łączna waga:
84 kg
Dystans
3165 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Marbella

Od 31 sie 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

30 wrz 2021


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu czy też kupić odpowiedni karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy roweru przydałoby się umieścić w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części takie jak śruby albo przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się osłonić gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.