(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-12-27 16:02

rozno do kurczakow

(Nr 2243952)
rozno do kurczakow

Długość [m]:

0.75

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

145.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 248.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn i sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna rzetelnie ochronić sprzęt, żeby uniknąć uszkodzeń, rys i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest zależna często od wymiarów i wagi maszyny oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Na co dzień przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga właściwych uprawień oraz profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu na jeden km na trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Gliwice, 50-124, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krynica-Zdrój, 33-380, Polska

Termin elastyczny