(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-29 07:59

rozrzutnik obornika

(Nr 2121213)

Marka i model:

rozrzutnik obornika

Długość [m]:

4000

Szerokość [m]:

2000

Wysokość [m]:

1600

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: 201.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn uprawnych prawie zawsze jest transportem ponadgabarytowym. Do pojazdów rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, zgrabiarki jak i dużo innych. Olbrzymie maszyny uprawne bywają pojazdami nienormatywnymi. Pojazdy te nie powinny samodzielnie przemieszczać się po ulicach, jako że ich wymiar przekracza dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak także w Europie. Przeszkodę powodować może również napór osi maszyn rolniczych, jaki przewyższa zasady możliwe dla większej części dróg.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych zazwyczaj stosuje się przyczepy typu jumbo oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów rolniczych powinni dysponować prawidłowo przystosowanymi lawetami, które mogą być w stanie przewieźć ciągniki rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a dodatkowo posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, jeśli maszyna przewyższa dozwolone normy rozmiarem lub wagą, wymagane jest uzyskanie specjalnego zezwolenia, a także potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena przewozu pojazdów uprawnych

    Koszt transportu pojazdu rolniczego jest zależna od wielkości, wagi i stanu maszyny. Na wycenę transportu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym elementem może być jeszcze termin transportu.

Adres i termin nadania

Gierałtów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Skoroszów, 55-100, Polska

Termin elastyczny