(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rozsiewacz nawozu do traktorka x 1, Kosiarka spalinowa x 1 (Nr 8183408)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Rozsiewacz nawozu do traktorka
Wpisane wymiary
160 x 150 x 160 cm
Wpisana waga
80 kg
1
Kosiarka spalinowa
Wpisane wymiary
120 x 40 x 50 cm
Wpisana waga
40 kg
1
Łączna waga:
120 kg
Dystans
1029 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Flevoland, Noordoostpolder

25 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje wyłącznie łopat czy węży do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport stołów, fontann. Są to najczęściej duże narzędzia jak i są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić tak naprawdę każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt do ogrodu przeważnie nie jest zamknięty w paczkach, dlatego należy go stosownie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych pakunków przewożonych w samochodzie, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

W momencie, gdy nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie damy radę sami go przewieźć, wtedy dobrą praktyką jest udać się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące przewoźników. Żeby zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: trasę, wielkość sprzętu, wagę, czy też liczbę rzeczy jaką myślimy przewieźć. Im staranniej przedstawimy taką przesyłkę tym firmy przewozowe z większą dokładnością wycenią cenę przewozu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego zazwyczaj zależy od trasy i rozmiarów paczki. Najczęściej po zgłoszeniu przesyłki w portalu, należy poczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto zaczekać chodź dzień, aby uzbierać pełną bazę wycen od przewoźników. Wówczas pozostaje tylko wytypować ofertę najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.