(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rozsiewacz nawozu do traktorka x 1, Kosiarka spalinowa x 1 (Nr 8201453)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Rozsiewacz nawozu do traktorka
Wpisane wymiary
160 x 150 x 160 cm
Wpisana waga
80 kg
1
Kosiarka spalinowa
Wpisane wymiary
120 x 40 x 50 cm
Wpisana waga
40 kg
1
Łączna waga:
120 kg
Dystans
1029 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Flevoland, Noordoostpolder

Od 1 gru 2021 do 2 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie dotyczy tylko grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz ław, fontann. Są to przede wszystkim spore rzeczy oraz są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w zasadzie każdym typem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest zamknięty w paczkach, z tego powodu trzeba go należycie zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył pozostałych pakunków przewożonych w pojeździe, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Jeśli posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio duży, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przewieźć, wtedy dobrą praktyką jest skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki przewoźników. Żeby zamówić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę przedmiotów którą planujemy przewieźć. Im precyzyjniej przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy transportowe dokładniej wycenią koszt przewozu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego zwykle zależy od odcinka do przejechania i gabarytów przesyłki. Zwykle po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, wystarczy odczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest wstrzymać się chodź dzień, żeby uzyskać wszystkie wyceny od firm przewozowych. Wówczas pozostaje tylko wyłonić ofertę najciekawszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.