(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-07-23 14:51

Rura kanalizacyjna w krążkach

(Nr 3001092)
Rura kanalizacyjna w krążkach

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

3200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 310.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2350 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-07-2018, 23:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-23 do 2018-08-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi odpowiednio zabezpieczyć maszynę, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, otarć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu urządzeń i sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od wymiarów i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Nierzadko transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych zaświadczeń jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr na trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 PLN. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn płacimy blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Raszkowska 9A, Kaczory, 63-430, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bulkowo, 09-454, Polska

Termin elastyczny