(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-22 14:45

Rury stalowe plus karton

(Nr 2997332)
Rury stalowe plus karton

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1015.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Hoogezand-Sappemeer, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny