(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-11-24 15:51

Rusztowania do Szwajcarii

(Nr 1446822)
Rusztowania do Szwajcarii

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,8

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

taśmy plastikowe

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1299.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

7980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 10:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 7980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania dużej przestrzeni, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przekracza 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki powinien być dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – waga i wymiary. Powinno się również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać opakowanie. Istotna bywa również informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy także załadunek i rozładunek. Ważnym elementem jest również termin wykonania usługi.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Żukowo, 09-162, Żukowo 3

27 lis 2016

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Homburg, 8508, KLINGENBERGSTRASSE 2

30 lis 2016