(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-07-26 18:19

rusztowanie

(Nr 1923875)
rusztowanie

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

1200

Wysokość [m]:

800

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1739.00 km

Informacje dodatkowe:

Wszystkie wymiary i informacje na temat towaru można sprawdzić w internecie wpisując Steel Scaffold Tower 4x4.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje jedynie łopat czy węży do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport ław, rzeźb. Są to zazwyczaj duże narzędzia oraz są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować zasadniczo każdym typem auta. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy przeważnie nie jest upakowany w paczkach, dlatego trzeba go właściwie osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył pozostałych narzędzi znajdujących się w aucie, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

W momencie, gdy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie możemy sami go przewieźć, wówczas warto zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki przewoźników. Gdy planujemy zamówić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę przedmiotów którą chcemy przetransportować. Czym staranniej opiszemy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe z większą dokładnością podadzą cenę przewozu. Cena transportu sprzętu ogrodowego zwykle zależy od trasy oraz gabarytów przesyłki. Przeważnie po wystawieniu przesyłki w portalu, wystarczy zaczekać niewiele czasu, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest wstrzymać się chodź dzień, aby uzyskać wszystkie wyceny od firm transportowych. Wówczas zostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najkorzystniejszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.

Adres i termin nadania

Weymouth, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Plac Dworcowy, Łeba, Polska

Termin elastyczny