(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rzeczy matki I córki; zabawki, ciuchy ,Tv ,mała ilosc mebli ; transport osoby dorosłej I psa (Nr 4808224)

Rzeczy matki I córki; zabawki, ciuchy ,Tv ,mała ilosc mebli ; transport osoby dorosłej I psa

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2476.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northern Ireland, Belfast

10 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego dobytku.