(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

rzeczy osobiste w kartonach i workach (Nr 3126022)

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 573.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 27 wrz 2018 do 29 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 27 wrz 2018 do 2 paź 2018


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce izolujące, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego dobytku.