(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rzr Polaris x 4 (Nr 7926001)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Rzr Polaris
320 x 170 x 185 cm
700 kg
4
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
2800 kg
Dystans
538 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Słupsk

Od 2 sie 2021 do 5 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Legnica

Od 3 sie 2021 do 6 sie 2021


Transport quada

Quady zazwyczaj są to kosztowne maszyny i dlatego trzeba je naprawdę uważnie przewozić. Ważnym czynnikiem jest solidne zabezpieczenie quada przed uszkodzeniem podczas przewozu.

Quady głównie przewozi się na przyczepce, jednak zdarza się również samochodem dostawczym lub większym samochodem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie doradzamy, dlatego że w czasie transportu można zniszczyć jednocześnie quada jak i auto osobowe).

Gdy transportujemy quada na przyczepce, powinno się unieruchomić go za pomocą czterech taśm mocujących. Nabywając taśmy mocujące wypada pamiętać, aby nie kończyły się niezamkniętym hakiem, dlatego że w trakcie transportu występują różnego rodzaju drgania, a taki pas może normalnie się wypiąć. Taśmy mocujące wykonane są z trwałego tworzywa, jednak w czasie transportu, powinno się zwrócić specjalną uwagę, żeby taśmy nie ocierały się o żadne chropowate elementy, dlatego, że mogą się zniszczyć i przerwać.

W momencie, kiedy przewozimy quad za pomocą auta dostawczego, również należy go unieruchomić. Najlepiej jest zrobić to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w taki sposób, aby i quad i samochód nie uszkodziły się w czasie transportu. W momencie transportu quada za pomocą innego samochodu, trzeba pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Warto to zrobić, dlatego że w momencie przewozu benzyna lub olej mogą się powylewać i zanieczyścić auto od wewnątrz. Takie okoliczności dodatkowo obniżą komfort podróży samego kierowcy.

W momencie, kiedy zamawiamy transport quada przez firmę transportową, należy utwierdzić się czy ma odpowiedni sprzęt do załadunku oraz rozładunku.

Koszt transportu quada przede wszystkim zależy od odległości którą ma do pokonania samochód. Kiedy chcemy poznać realną cenę transportu quada, proponujemy opublikować zlecenie transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich transportach.