(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rzyczepa gastronomiczna (Nr 5248314)

Długość [m]:

4.2

Szerokość [m]:

2.27

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg (łączna):

2000

Dystans: 1552.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Canterbury

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. W czasie przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, waga, długość trasy oraz deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 zł czyli taniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je dobrze przymocować tak, aby w czasie transportu nie uszkodziły nic w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć wariantu niedrogiego transportu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najciekawszą ofertę.