(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-28 16:35

samochod

(Nr 1464682)
samochod

Marka i model:

honda crv

Waga w kg:

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1848.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 17:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-03 do 2016-12-07

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

witam odbior sobota,niedziela

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, gdy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Wypada nie zapominać również, iż faktyczna masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Lincoln, LN2 5QA

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bystra, 43-360

Termin elastyczny