(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 15:46

Samochód ciężarowy Daimler-Chrysler Econic Hannover -> Toruń

(Nr 1823448)
Samochód ciężarowy Daimler-Chrysler Econic Hannover -> Toruń

Marka i model:

Daimler-Chrysler Econic, ciężarowy specjalny

Waga w kg:

6680.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 676.00 km

Informacje dodatkowe:

dł:8830 szer:2500 wys:3100 auto w pełni sprawne, potrzebne są najazdy

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się niekiedy, jak zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada nie zapominać także, iż faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Hanower, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny