(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 15:46

Samochód ciężarowy Daimler-Chrysler Econic Hannover -> Toruń

(Nr 1823448)
Samochód ciężarowy Daimler-Chrysler Econic Hannover -> Toruń

Marka i model:

Daimler-Chrysler Econic, ciężarowy specjalny

Waga w kg:

6680.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 676.00 km

Informacje dodatkowe:

dł:8830 szer:2500 wys:3100 auto w pełni sprawne, potrzebne są najazdy

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się często, jeżeli zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Hanower, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny