(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-27 11:19

Samochód osobowy audi a4

(Nr 2754880)
Samochód osobowy audi a4

Marka i model:

Audi A4

Waga w kg (łączna):

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1123.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

ID firmy: 658059
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-05-2018, 12:53

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości: (1)

Tomasz P. (Przewoźnik)
27-05-2018, 12:57
Witam, moge zabrac 30.05 ok godziny 13.00. Transport ubezpieczony. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, gdy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Dilsen-Stokkem, 3650, Belgia

Od 31 maj 2018 do 1 cze 2018

Adres i termin dostawy

Tychy, Polska

Od 1 cze 2018 do 2 cze 2018