(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-12-01 11:14

Samochód osobowy Niemcy Munster Polska Legionowo

(Nr 1482092)
Samochód osobowy Niemcy Munster Polska Legionowo

Marka i model:

BMW E28 1984

Waga w kg (łączna):

1200.00

Dystans: 1022.10 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się najczęściej, gdy nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać także, że faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Münster

Od 1 gru 2016 do 5 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Legionowo

Od 2 gru 2016 do 7 gru 2016