Sauna S1 Small (Nr 7540741)

Sauna S1 Small
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Sauna S1 Small
Wpisane wymiary
245 x 110 x 170 cm
Wpisana waga
480 kg
1
Łączna waga:
480 kg
Dystans
504 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Schwäbisch Hall

Od 17 maj 2021 do 30 maj 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Lombardia, Gavirate

Od 18 maj 2021 do 31 maj 2021


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić dwa typy: produkty elektryczne dużych formatów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu wyposażenia AGD

Jeśli zlecasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o należyte zabezpieczenie artykułu. W przypadku, gdy chcesz przetransportować produkty AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uchronić się od zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

Zamrażarki powinno się rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, trzeba zdemontować i popakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Artykuły duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy głównie od wielkości, ciężaru oraz sprawności artykułu AGD. Innym czynnikiem rzutującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.