(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 22:51

Scenic ii

(Nr 1824028)
Scenic ii

Dystans: 922.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 08:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

1500 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 10:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-02 do 2017-06-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada nie zapominać także, że właściwa masa naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Gars-Bahnhof, Gars am Inn, Niemcy

Od 1 cze 2017 do 2 cze 2017

Adres i termin dostawy

Piła, Polska

Termin elastyczny