Schlauchboot (Nr 6213495)

Schlauchboot

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Geestland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Caribe Watersport And Watertaxi, Bonaire, Kralendijk

Od 9 gru 2020 do 10 gru 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, warto wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).