(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-05-31 18:31

sciana grodziowa ducato najnizsze kielce krakow

(Nr 1821677)

Dystans: 121.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 35831
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-06-2017, 09:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-08 do 2017-06-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt transportu ładunków jest zależny od rozmiaru towaru, terminu przewozu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której ustawia się niewielkie przedmioty lub paczki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (takie jak terakota, panele itd.), okna czy towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić samochodem - Tirem oraz zajmuje jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie transportu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Transport niektórych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie towarów płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można również przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Daleszyce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny