(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-07-23 10:39

scooter 125

(Nr 2999372)
scooter 125

Marka i model:

sym symphony

Waga w kg (łączna):

122.00

Dystans: 701.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 €

ID firmy: 764316
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2018, 01:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-25 do 2018-08-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Recogida y entrega 24h para peninsula y 48h para baleares.

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli i skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motory oraz skutery to zwykle drogocenne ładunki, które wydają się dosyć niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - niemniej jednak tylko pozornie. Poprawnie zamocowany motocykl na pewno przetrzyma przewóz bez ani jednej rysy.

            Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na naczepie, niezbędne są cztery pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą tylko 2, bowiem dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Ważne jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu oraz między transportowanymi obiektami.

Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

            Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

            Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Santa Eulalia del Río, 07816, Hiszpania

1 paź 2018

Adres i termin dostawy

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny