(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-29 11:01

Scooter Aprilia Sr 125

(Nr 1993985)

Marka i model:

Aprilia sr 125

Waga w kg (łączna):

150.00

Dystans: 907.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

240 €

ID firmy: 274942
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 22:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 240 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wyglądają na dosyć trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - chociaż jedynie złudnie. Odpowiednio umocowany pojazd na pewno przetrwa drogę bez ani jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas transportu na przyczepie, konieczne są 4 liny mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą ledwie dwie, bowiem mają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta oraz między przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Istnieją także platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może wziąć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Santa Eulalia del Río, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reocín, Hiszpania

Termin elastyczny