(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-29 11:01

Scooter Aprilia Sr 125

(Nr 1993985)

Marka i model:

Aprilia sr 125

Waga w kg:

150.00

Dystans: 907.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

240 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 22:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 240 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wydają się całkiem nieproste do unieruchomienia podczas przewozu. Ciężkie - chociaż tylko złudnie. Właściwie przymocowany jednoślad w 100% przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, potrzebne cztery pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Istotne jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wypytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma transportowa może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Santa Eulalia del Río, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reocín, Hiszpania

Termin elastyczny